Koolitused

Trening Doktor

Koferi tütar-bränd, mis tegeleb koolitusteemadega, on TreningDoktor ehk KoolitusDoktor (inglise keeles TrainingDoctor).

Pakume Balkani jaoks mõeldud TreningDoktori visiidi teenust ja iga kliendi jaoks kohandatud erinevaid koolituskursusi.

 

Nõustamine

Oleme ise aktiivsed tegutsejad, seega oskame ka teisi nõustada.

Nii üksiküritaja kui organisatsiooni jaoks on ellujäämisel olulisim küsimus eesmärgi asjakohasus ehk “Kas see, mida ma teen või teha kavatsen, on konteksti arvestades mõistlik moodus enda ja teiste aega sisustada?”
Teisisõnu – objektiivne hetkeolukorra ja tulevikuvõimaluste analüüs on see, mida me Sinu heaks teha saame.

Vahetevahel on abiks juba see, kui saad oma Ideed kellegi peal testida – on see arusaadav, on sel jumet ka “väljaspool Sinu pead”?

Kui Sinu organisatsioon on väike ja iga hing rangelt arvel, siis võime Sinu projekti
ka juhtida, paberimajanduse ja raamatupidamise korras hoida ja õigel ajal aruanded kokku panna. Sõltuvalt sellest, kui hästi projekti valdkonnaga kursis oleme, saad meile jätta ka “sisutööd”. Meile teada-tuttavad valdkonnad on arengukavad, inimressursi juhtimine, koolitus ja koolituse korraldus, teeninduse korraldus, teenus-
standardid, protsesside disain ja protsessijuhtimine, jpms. Niisiis – kõik on võimalik.

2011. aastal pakkusime projektijuhtimise teenust Eesti Lümfiteraapia Liidule. Aitasime Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel osaleda rahvusvahelisel Lümfoloogiakongressil, viia läbi seminaride seeria rahvusvahelise ekspertteabe jagamiseks ning Liidu pika-ajalise arengukava esmaversiooni väljatöötamiseks.

2012-2013: pakkusime Serbias koolituseksperdi teenust rahvusvahelisele konsultatsioonifirmale AAM Consulting (registreeritud Ungaris), Euroopa Liidu abiprojekti „IKT strateegia väljatöötamine Serbia Justiitssektorile“ raames.

2013: nõustamis- ja projektijuhtimisteenused Arhitektuuribüroole TEMPT ja Padise Vallavalitsusele. Raamatupidamisteenused MTÜle Ratsuritäht, OÜ’le K30 ja ühele FIE’le.

2016: algas serblaste kutsel  Erasmus+ partnerlus NGO Utilisega (Marina Antic Belgradist), kandideerisime koolitusprojektiga, kahjuks rahastust ei saanud, kuid proovime veel.